Strona główna SMIL Strona główna SMIL

O SMILu w radiu

Nagranie odbyło się w dniu 5 czerwca 2003 roku w programie "Cogito" Polskiego Radia BIS. Tematem programu było zaproszenie słuchaczy na stoisko SMIL zorganizowane na VII Pikniku Naukowym Polskiego Radia BIS. W nagraniu udział wzięli członkowie SMIL: Kamil Brach, Grzegorz Polak, Marcin Trajer oraz współpracujący z nami uczestnik zawodów SAE AERODESIGN z 2001 i 2003 roku - Szymon Balbuza.


Nagranie odbyło się w dniu 12 czerwca 2003 roku w programie "Kleks" Polskiego Radia BIS. Tematem programu było zaproszenie słuchaczy na stoisko SMIL zorganizowane na VII Pikniku Naukowym Polskiego Radia BIS. W nagraniu udział wzięli: członkowie SMIL: Kamil Brach, Jakub Kulecki.


Nagranie ze stoiska SMIL na Podzamczu podczas godziny lotnictwa w czasie trwania VII Pikniku Naukowego Polskiego Radia BIS (14.06.2003). Na temat atrakcji naszego stoiska wypowiada się prezes SMIL Jakub Kulecki.


W dniu otwartego seminarium popularno-naukowego "Polscy Inżynierowie w "Stulecie Lotnictwa", a więc 27 listopada 2003, w Polskim Radiu został wyemitowany wywiad z p. Jakubem Kuleckim i p. Kamilem Brachem, członkami Zarządu SMIL. Tematem rozmowy było organizowane przez Stowarzyszenie przedsięwzięcie, a także sytuacja młodych inżynierów lotnictwa i ich szanse na pracę w branży lotniczej po skończeniu studiów.

www.smil.org.pl | mapa strony | e-poczta
Stowarzyszenie Młodych Inżynierów Lotnictwa
al. Krakowska 110/114 bud. S pok. 12; 02-256 Warszawa
Wersja polska